Фестиваль Писанок 2012

З 15 березня по 22 квітня 2012 року у Львові проходив ІІ Фестиваль Писанок.

Мудрі люди кажуть: “У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки”. У рамках ІІ Фестивалю Писанок у страсну п’ятницю, 13 квітня, у Львові на вул. Галицькій за підтримки мережі АЗС “ОККО” відбувся майстер-клас з розфарбовування писанок. Усі охочі змогли дати життя великим і малим писанкам. Кожен фантазував над своїми візерунками. Для виготовлення писанок використовувалися пластикові заготовки, які учасники майстер-класу розфарбовували акриловими фарбами. А після розфарбовування студенти ЛІМу  розвісили писанки на деревах навколо пам’ятника королю Данила, де вони висіли впродовж усіх Великодніх свят.

Мережа кав’ярень KredensCafe в рамках II Фестивалю Писаноку Львові підтримала ініціативу поєднання двох невід’ємних і таких необхідних атрибутів Львова, як розвиток українських традицій та розвиток традицій благодійництва у м. Львові. З 6 по 10 квітня на літньому майданчику кав’ярні Kredens Сafe, що на вул. Валовій 5, проходили майстер-класи зрозфарбовування писанок, на яких кожен охочиймав змогу створити незабутній атрибут Великодня своїми руками, відчути наближення духу свята та подарувати його тим, хто так потребує уваги та тепла.Всі писанки були передані в благодійні дитячі організації, які співпрацювали з II Фестивалем Писанок у Львові. Майстер-класи проводились за участю народної писанкарки Ірини Кмети.

Протягом передвеликоднього місяця щочетверга та щосуботи усі відвідувачі бекерай-кав’ярні “Віденські булочки” мали можливість побувати на майстер-класах від досвідченої львівської майстрині, історика мистецтва Віолетти Радомської, старшого викладача кафедри дизайну та основ архітектури Національного Університету “Львівська Політехніка”. 

 

У рамках ІІ Фестивалю Писанок у Львові у Львівському інституті менеджменту проводили конкурс “Креативна писанка”. Студенти інституту протягом двох тижнів створювали писанки з різноманітних матеріалів, проявляючи свою фантазію.

У рамках ІІ Фестивалю Писанок відбувся марафонДобра справа — кожен може зробити, під час якого громадські організації Львова та благодійники створили платформу благодійності у Львові таробили спільно добрі справи. До цієї акції долучилисьгромадська організація “Етновир”,  “Мальтійська служба допомоги”, громадська організація “Плече”, навчально-реабілітаційний центр “Джерело”, спільнота взаємодопомоги “Оселя”, громадська організація “Народна допомога — Львів”.

DikArt DikArt