У Львів в рамках Фестивалю Писанок було виготовлено понад 2,5 тис. різноманітних писанок

В рамках ІІІ Фестивалю Писанок, львів’яни, гості міста, зірки, відомі художники та діти, спільними зусиллями створили понад 2,5 тисячі різноманітних писанок. Протягом місяця алеї проспекту Шевченка у Львові були прикрашені понад тисячею писанок, у закладах було заховано понад 50 півметрових писанок, з яких створили Галерею мистецьких писанок, а справжній писанковий бум відбувся під час писанкових майстер-класів.

            За словами Андрія Сидора, директора Фестивалю Писанок, цьогорічна Галерея мистецьких писанок та різноманітні писанкові майстер-класи на площі Ринок перетворили Львів на справжню писанкову столицю.

«Фестиваль Писанок проводиться вже втретє і з кожним роком до прикрашання міста у Великодній час долучається все більша кількість учасників. Під час фестивалю мешканці та гості міста, школярі та учні центру творчості, громадські та творчі організації, зірки-учасники музично-мистецького «Проекту ІВАСЮК» та відомі художники зробили безліч фантастичних писанок. Кульмінаційним моментом стало відкриття Галереї мистецьких писанок, де було представлено понад півсотні метрових та півметрових писанок», - додав Андрій Сидор.

Організатори підбили підсумки цьогорічного дійства:

·         понад 15 000 львів’ян та гостей міста відвідали фінальну частину Фестивалю;

·         54 півметрових та метрових писанок було представлено у Галереї мистецьких писанок на площі Ринок;

·         Більше 3 000 гостей Фестивалю відвідало Галерею мистецьких писанок;

·         більше 7 000 повітряних кульок було використано для створення 3-метрової Аеро-писанки, яку презентували під час Великоднього писанкового ярмарку;

·         15 дитячих колективів, шість днів дарували гостям великодній настрій з головної сцени свята;

·         54 майстер-класи з прикрашання великодніх кошиків, виготовлення великодніх писанок, дряпанок, прикрас та пташок відбулися у «Майстерні твоїх ідей»;

·         понад 2 500 людей створили на площі Ринок своїми руками великодній символ;

·         1 548 листівок було відправлено у «Пошті твоїх ідей» у різні куточки світу;

·         25 мистецьких писанок було виставлено на благодійний аукціон у ресторані «Гармата», Citadel Inn.

Також в рамках фестивалю було здійснено добру справу. Благодійні збір коштів у Галереї мистецьких писанок, інтернет-аукціону на сайті «Aukro» та з аукціону у Citadel Inn підуть на придбання двох апаратів киснево-синглетної терапії для Міської дитячої лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, 4.

DikArt DikArt