Творчість та благодійність: понад 43 тисячі гривень передано на потреби ОХМАТДИТу

Цьогоріч на Фестивалі було представлено 60 art-об'єктів на гігантському подіумі посеред площі Музейної, якими милувалися не лише львів'яни, але й гості міста. Писанки розмальовані вручну відомими художниками Львова та аматорами побачили близько 120 тисяч львів'ян. Художники на писанках зобразили не лише традиційні об'єкти, але й нестандартні елементи.

«Я, направду, приємно вражена і дуже вдячна відвідувачам «Фестивалю писанок» та організаторам за те, що долучились до «Доброї Справи». Зрозуміло, що спрогнозувати наперед, яку суму коштів вдасться зібрати — нелегко. І ми не очікували, що зберемо таку достойну суму. Ці кошти буде спрямовано на потреби приймального відділення, яке в оновленому вигляді відкриється в червні після реконструкції. В першу чергу, закупимо необхідні меблі. Приймальне відділення — це місце де пацієнти проводять багато часу, тому важливо, аби все було в належному стані», — розповіла Мар'яна Возниця, головний лікар Львівської обласної клінічної дитячої лікарні.

Нагадаємо, що кожна з писанок була оцінена у грошовому еквіваленті. Частину виручених коштів передано на потреби приймального відділення Львівської дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ». Протягом фестивалю в рамках проекту «Добра Справа» — щорічна благодійна акція, спрямовна на збір  коштів з метою допомоги тим, хто справді цього потребує, було зібрано 43 620 гривень, що передані представникам «ОХМАТДИТу».

DikArt DikArt