Новини

У Львові в рамках Фестивалю Писанок презентують 3-метрову арт-писанку

Уже традиційно у рамках відзначення Великодня у Львові відбувається Фестиваль Писанок. З 3 по 19 квітня на пл. Музейній (біля Домініканського собору) просто неба відкриють Галерею писанок, де буде презентовано понад півсотні півметрових авторських писанок. Родзинкою Галереї стане трьохметрова писанка із використанням елементів художнього ткацтва та дерев’яних символів із етнічними мотивами.

Проект Івасюк на Великдень в Гаю

21 квітня, 18:00.
Запрошуємо усіх на урочисту програму святкування Великодня на Співочому полі!
Оксана Муха, Павло Табаков та державна заслужена хорова капела України «Трембіта» з програмою «Проект Івасюк»

У Львові на площі Музейній запрацювала «Галерея мистецьких писанок» у рамках IV Фестивалю писанок

Філософія фестивалю і «Галереї писанок» полягає в тому, що писанка поряд з тим, що це традиційний символ Великодня, ще є й арт-об’єктом. На писанках, які експонуються у галереї, зображені незвичні малюнки і не завжди українські. Зокрема, тут можна побачити роботу кримськотатарської художниці Азізи Карімової, яка розмальовувала півметрову писанку.

Художниця з Криму розмалювала львівську півметрову писанку

Цих вихідних в рамках Фестивалю писанок у Львівській Cвічковій мануфактурі кримськотатарська художниця Азіза Карімова розмалювала півметрову писанку. В орнаментах писанки майстриня заклала побажання благополуччя, достатку, розквіту та єдності родини, побажання продовження роду. 15 квітня цю писанку буде розміщено у «Галереї мистецьких писанок» на пл. Музейній (біля Домініканського собору).

Великодня гра

На Вербну неділю, 13 квітня, у Шевченківському гаю починають готуватися до Великодня. У рамках свята «Великдень у Гаю» цього дня розповідатимуть про великодні традиції, а у маленьких відвідувачів Музею зможуть взяти участь у передвеликодній феєрії.

У Львів в рамках Фестивалю Писанок було виготовлено понад 2,5 тис. різноманітних писанок

В рамках ІІІ Фестивалю Писанок, львів’яни, гості міста, зірки, відомі художники та діти, спільними зусиллями створили понад 2,5 тисячі різноманітних писанок. Протягом місяця алеї проспекту Шевченка у Львові були прикрашені понад тисячею писанок, у закладах було заховано понад 50 півметрових писанок, з яких створили Галерею мистецьких писанок, а справжній писанковий бум відбувся під час писанкових майстер-класів.

DikArt DikArt