Новини

Сьогодні у Львові пройде благодійний аукціон Мистецьких Писанок

Сьогодні, 16 травня, о 19.00 у ресторані «Гармата» готелю «Citadel Inn» (вул. Грабовського , 11) пройде благодійний аукціон Мистецьких Писанок в рамках Фестивалю Писанок. Організатори заходу виставлять на аукціон найкращі авторські писанки, а вилучені кошти скерують на придбання обладнання для Міської дитячої лікарні.

У Львові презентували завершену метрову писанку присвячену пам’яті Володимиру Івасюку

У Львові вже завершили писанку присвячену пам’яті Володимиру Івасюку «Червона Рута». Сьогодні у Галереї мистецьких писанок, що на площі Ринок до колекції автографів іменної писанки долучиться ще один підпис учасника «Проекту ІВАСЮК» Тараса Чубая. Після чого цей безцінний пам’ятний шедевр поселиться в Галереї мистецьких писанок аж до 12 травня. 

У Львові на площі Ринок відкрили галерею з понад 50 півметрових та метрових писанок

В неділю, 5 квітня, на головній сцені площі Ринок (північна сторона) відбулося урочисте відкриття головної окраси великоднього міста Львова - «Галереї мистецьких писанок». Експозиція виставки складає понад 50 півметрових та метрових писанок. Захід відбувається в рамках Фестивалю Писанок.

«Писанку, розмальовану зірками-учасниками «Проекту ІВАСЮК», буде виставлено на благодійний аукціон», - А. Сидор

Сьогодні у Львові біля пам’ятника Володимиру Івасюку на проспекті Шевченка учасники музично-мистецького «Проекту ІВАСЮК» та сестра композитора Галина Івасюк розмалювали метрову писанку «Червона рута». За словами організаторів Фестивалю Писанок, цей мистецький шедевр після доопрацювання відомим художником Юрієм Кох буде виставлено на благодійний аукціон.

Учасники музичного «Проекту ІВАСЮК» та відомі художники розмалюють метрову писанку «Червона рута»

Відомі художники Юрій Кох та Ольга Погрібна-Кох розпочали роботу над писанкою під музичною назвою «Червона Рута». У понеділок, 29 квітня, о 12.00 біля пам'ятника Володимиру Івасюку (просп. Шевченка) у Львові до майстрів долучаться зірки-учасники музичного «Проекту ІВАСЮК». Акція відбувається в рамках Фестивалю Писанок у Львові.

Львівські учні розмалюють метрову писанку та прикрасять міські дерева сотнями писанок

У понеділок, 29 квітня, о 12.30 на проспекті Шевченка львівські школярі долучаться до розмальовування метрової мистецької писанки та прикрасять весь проспект сотнями писанок. Захід відбувається в рамках ІІІ Фестивалю Писанок у Львові.

DikArt DikArt