Новини

У Львові вихованці творчої студії розписали півметрову писанку для акції «Полювання на писанки»

У рамках ІІІ Фестивалю Писанок у Львові вихованці «Творчої студії Софії Огородник», яка функціонує при громадській організації «ЛОЛІТ», створили мистецьку півметрову писанку. Цей витвір мистецтва візьме участь у Великодній акції «Полювання на писанки».

Львівська півметрова писанка-оберіг візьме участь у Міжнародному фестивалі театрів ляльок

Львівська мистецька писанка «Ангел-хоронитель писанкарства», яка задіяна в акції «Полювання на писанки» на ІІІ Фестивалі Писанок, візьме участь у Міжнародному фестивалі театрів ляльок.

Стартував благодійний інтернет-аукціон мистецьких півметрових писанок

Благодійний інтернет-аукціон мистецьких півметрових писанок стартував на сайті найбільшого всеукраїнського інтернет-аукціону Аukro.ua. Саме тут до 4 травня можна придбати одну або кілька авторських писанок, створених професійними львівськими художниками та юними митцями. Аукціон відбувається в рамках III Фестивалю Писанок у Львові.

У Львові вихованці дитячого будинку розписали півметрову писанку

У рамках Фестивалю Писанок вихованці дитячого будинку при церкві Покрови під керівництвом ГО «САМІ» розписали півметрову писанку. «Наша організація займається роботою з дітьми з особливими потребами, дітьми-сиротами, дітьми, які потрапили в складні життєві обставини, та важко хворими дітьми.

У Львові з тисячі повітряних кульок створять 3-метрову Аеро-писанку

Організатори Фестивалю Писанок у Львові створять до Великодня величезну «Аеро-писанку». Красуня з близько тисячі різнокольорових повітряних кульок  милуватиме око львів’ян та гостей міста з 1 по 6 травня на площі Ринок (північна сторона).

У Львові оголосили набір учасників на «Конкурс на найсмачнішу паску»

На Великдень у Львові організатори Фестивалю Писанок проведуть «Конкурс на найсмачнішу паску». До участі запрошуються усі охочі господині, які мають особливу рецептуру приготування пасок. Реєстрація триватиме до 2 травня.

DikArt DikArt