Новини

"Полювання на писанки" розпочалось у ТРЦ "King Cross Leopolis"

У суботу, 6 квітня, у торгово-розважальному центрі «King Cross Leopolis» відбувся урочистий старт ІІІ Фестивалю писанок у Львові.

Завтра у Львові стартує великодня акція «Полювання на писанки»

Завтра, 6 квітня, у Львові стартує акція«Полювання на писанки», яка проходить в рамках ІІІ Фестивалю Писанок. Цілий місяць, аж до 4 травня, по всьому місту буде заховано 50 півметрових мистецьких писанок, які львів’яни та гості міста зможуть знайти. Про це під час брифінгу повідомив директор Фестивалю Писанок Андрій Сидор.

Старт акції «Полювання на писанки» в ТРЦ «King Cross Leopolis»

 У суботу, 6 квітня, у торгово-розважальному центрі «King Cross Leopolis» відбудеться старт акції «Полювання на писанки». Цей інтерактивний захід  відбувається в рамках ІІІ Фестивалю Писанок у Львові.

У Львові в рамках Фестивалю Писанок відкриють «Великодню пошту»

Продовження проекту «Зі Львова з любов’ю!». Уже за кілька тижнів львів'яни та гості міста зможуть в оригінальний спосіб поділитись великоднім настроєм з рідними. Відтак, у рамках фінальної частини Фестивалю Писанок у Львові на площі Ринок з 1 по 6 травня відкриють унікальну «Великодню пошту».

У Львові на площі Ринок відкриють «Великодній Писанковий Ярмарок»

Під час завершальної частини ІІІ Фестивалю Писанок у Львові з 1 по 6 травня на площі Ринок відкриють «Великодній Писанковий Ярмарок». Як повідомляють організатори Фестивалю, на Ярмарку буде представлено різноманітну святкову атрибутику, численні писанки: від маленьких традиційних до гігантських, а також і все необхідне на Великодні свята.

У Львові на площі Ринок запрацює «Великодня арт-майстерня»

У Львові з 1 по 6 травня в рамках ІІІ Фестивалю Писанок на площі Ринок запрацює «Великодня арт-майстерня». Відтак, найкращі львівські майстрині для усіх охочих проведуть різноманітні майстер-класи з виготовлення та розфарбування великодніх писанок.

DikArt DikArt