Новини

У Львові почали виготовляти півметрові яйця-заготовки до акції «Полювання на писанки»

6 квітня в рамках ІІІ Фестивалю писанок у Львові стартує акція «Полювання на писанки». Львівські майстри вже почали виготовляти форми 50-сантиметрових яєць, які згодом розмалюють та розмістять у понад 50 закладах Львова. Акція триватиме до 4 травня.

Львів'яни бачили, як вчора містом везли гігантське яйце

У понеділок, 25 березня, мешканці вулиці Личаківської бачили, як вантажівка перевозила гігантське яйце. Саме таким стало перше знайомство львів’ян з 4-метровою «Диво-писанкою», яку спеціально створять до ІІІ Фестивалю Писанок у Львові. Захід стартує вже 6 квітня з акції «Полювання на писанки» та триватиме аж до Великодня.

Під час Фестивалю Писанок увесь Львів буде прикрашений «писанковими деревами»

У Львові 6 квітня стартує ІІI Фестиваль писанок, який триватиме до Великодня. Цього року в рамках Фестивалю місто прикрашатимуть унікальними«писанковими деревами».

У Львові «полюватимуть» на великодні писанки

Незабаром, з 6 квітня по 4 травня, у Львові відбудеться акція «Полювання на писанки», яка пройде в рамках ІІІ Фестивалю Писанок. Як повідомили організатори, у закладах міста буде заховано понад 50 авторських писанок з умовними позначеннями-кодами. Львів’яни та гості міста повинні їх знайти.

DikArt DikArt